2015

Warszawa CACIB, 12.07.2015

Sędzia: Cristian Stefanescu (ROM).

Jedna z ważniejszych wystaw, ponieważ w tym roku z nominacją na Crufts. Stawka bardzo liczna, 28 zgłoszonych psów (w tym 20 suczek), z tego aż sześć z mojej hodowli. 

Na warszawską wystawę zabrałam trzy 6-miesięczne szczeniaki. I chociaż to nie był ich debiut na ringu, to jednak pierwsza wystawa z tak liczną konkurencją. Safo Infinite Beauty wygrała ze swoimi siostrami oraz ze starszymi o 1-2 miesiące konkurentkami, a w porównaniu z najlepszym szczeniakiem płci przeciwnej zdobyła tytuł "Najpiękniejszego szczenięcia w rasie". Lioness Infinite Beauty oraz Lamia Infinite Beauty otrzymały oceny "wybitnie obiecujący". To był bardzo udany występ najmłodszego pokolenia z mojej hodowli. 

W klasie pośredniej Geisha Infinite Beauty zajęła I miejsce, wygrywając z dwiema suczkami i otrzymała CWC. Jestem też bardzo dumna z mojej najstarszej, 8-letniej mastifki Persiki Infinite Beauty, która doskonale zaprezentowała się w klasie weteranów, zdobywając uznanie sędziego za bardzo dobrą prezencję oraz świetną kondycję.

I na koniec jeszcze jeden miły dla mnie akcent. Tytuł "Zwycięzca młodzieży" w licznej konkurencji 5 suczek oraz  "Najlepszy junior"  otrzymała siostra Geishy, Georgiana Infinite Beauty, mieszkająca na kanapie w okolicach Częstochowy. Georgiana zdobyła też zaszczytny tytuł "Zwycięzca płci przeciwnej" (BOS).

Warszawa CACIB, 2015